Dodano: 2024-05-02, Wycieczka

Dnia 26.04 dzieci z grupy Turkusowej wybrały się na wycieczkę do „Kina za Rogiem” w Wolsztynie, na bajkę pt. „Agatka”. Drugą częścią wycieczki były zajęcia edukacyjne w hurtowni papierniczej VIKA. Dzieci podczas zajęć dowiedziały się jak obsłużyć klienta, jak metkować towar oraz jak sprawdzić i przyjąć towar na magazyn. Najwięcej jednak radości sprawiła przedszkolakom podróż pociągiem. Dla większości dzieci, była to pierwsza przejażdżka pociągiem, więc emocji i wrażeń nie brakowało. Głównym celem i założeniem programowym wycieczki było: kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych (kino, pociąg, hurtownia), integracja dzieci i wzmocnienie więzi koleżeńskiej. Wszyscy pełni wrażeń wróciliśmy do przedszkola. To był bardzo udany dzień. Chociaż wycieczka była niedaleka, to jednak dla przedszkolaków bardzo atrakcyjna i kształcąca. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom hurtowni VIKA za zaangażowanie w organizację ciekawych zajęć.

Celestyny, Iwony, Piotra

17.05.2024 00:38