Dodano: 2024-04-29, Projekt edukacyjny

W minionym tygodniu dzieci z grupy Niebieskiej zrealizowały program "Kubusiowi przyjaciele Natury". W ramach tego programu odbyły się zajęcia, dzięki którym dzieci były wprowadzane w piękny świat przyrody. Dzieci dowiedziały się jak chronić otaczające nas środowisko, poznały pojęcie recykling, nauczyły się jak efektownie segregować odpady. Poznawały w jaki sposób szanować rośliny i zwierzęta oraz zachęcane były do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu, jak i w domu. Kubuś namawiał również dzieci do zdrowego odżywiania. Po zakończeniu programu nasze przedszkole otrzymało certyfikat.

Celestyny, Iwony, Piotra

19.05.2024 22:29